فروش ویژه

تراورتن

سنگ مرمریت هرسین

سنگ مرمریت هرسین

سنگ مرمریت هرسین دارای زمینه رنگی کرم روشن و کرم می باشد که بسته به میزان رگه های کریستالی یا همان شاخ گوزنی و روشنی سنگ درجه بندی می گردد. سنگ مرمریت هرسین سنگ شناخته شده ای است که از بارزترین مشخصه های این سنگ یکدست بودن رنگ آن است. سنگ مرمریت هرسین در قسمت های داخلی ساختمان از جمله سنگفرش و نمای داخلی کاربرد زیادی دارد. معدن سنگ مرمریت هرسین در فاصله 26 کیلومتری شرق کرمانشاه و در نزدیکی شهرستان هرسین واقع گردیده است.جهت دریافت لیست قیمت سنگ مرمریت هرسین فرم مربوط به  درخواست قیمت را تکمیل و ارسال نمایید . تا درخواست شما مستقیما از طریق پیامک برای تولید کنندگان سنگ مرمریت هرسین ارسال گردد.

معدن مرمریت کرم هرسین کرمانشاه

موقعیت معدن :

این معدن در فاصله 26 کیلومتری شرق کرمانشاه و در نزدیکی شهرستان هرسین واقع شده است. از سال 79  توسط شرکت صنایع معدنی شهاب سنگ در حال بهره برداری است و در حال حاضر یکی از بزرگترین معادن منطقه به شمار می رود.

زمین شناسی معدن :

ماده معدنی سنگ آهک میکرایتی کرم رنگ و کریستالیزه مربوط به واحد های تریاس است که  با روند شمال غرب – جنوب شرق و به طول 11 کیلومتر بر روی واحدهای  شیل، ماسه سنگ ، مارلستون و چرتهای رنگی رادیولاریت کرمانشاه قرار گرفته است. کل این مجموعه تحت تاثیر فرایندهای تکتونیکی و کوهزایی به بخشهای مرتفع مبدل شده است. وجود طبقات سنگ آهگ میکرایتی متبلور با رنگ کرم استخواتی یکدست و درجه دگرگونی متوسط تا شدید باعث بوجود آمدن شرایطی برای ایجاد تعداد زیادی معدن در راستای این پهنه برای استخراج سنگ تزئینی شده است که معدن شاه ملکی شرکت شهاب سنگ یکی از بهترین این معادن محسوب می شود .

رگچه های کلسیت ثانویه در داخل ماده معدنی موجب ایجاد طراحی متنوع در سنگ شده که در اصطلاح بازار سنگ به شاخ گوزن معروف است. رخساره چیره در این سنگها پل اسپارایت است و فسیلهای تریاس میانی تا پسین در آنها دیده می شود.

مشخصات معدن و محصول تولیدی :

محصول تولیدی معدن کوپ مرمریت کرم روشن در ابعاد و تناژ مختلف و با درجات صادراتی، ممتاز، درجه 1، 2، 3 می باشد.

میزان استخراج سالانه 35000 تن می باشد. روش استخراج در معدن به روش سیم برش و نیز استفاده از روش تلفیق هاواژ و سیم بر همزمان می باشد.

 

آدرس دفتر معدن: کرمانشاه بلوار طاق بستان کوی کارمندان ایستگاه اول روبروی سازمان مدیریت دولتی پلاک 1 ​

1 Comments

  • Avatar
   Davie Locksmith
   سپتامبر 13, 2021

   Very interesting topic, appreciate it for putting up. More Info At: Davie Locksmith

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code